CP Contact Form with PayPal - en to hu_HU translation catalogue (17 entries)

en: Email
hu_HU: E-mail cím

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Please enter the captcha verification code.
hu_HU: Kérjük, adja meg captcha ellenőrző kódot.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
hu_HU: Helytelen captcha kódot. Kérjük, próbálja újra.

en: Please enter the security code
hu_HU: Kérjük, írja be a biztonsági kódot

en: Security Code
hu_HU: Biztonsági kód

en: Coupon code
hu_HU: Kupon kód

en: This field is required.
hu_HU: A mező kitöltése kötelező.

en: Please enter a valid email address.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes e-mail címet

en: Please enter a valid captcha code.
hu_HU: Adjon meg egy érvényes captcha kódot.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
hu_HU: Adjon meg egy érvényes dátumot ezzel a formátummal (mm/dd/yyyy)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
hu_HU: Adjon meg egy érvényes dátumot ezzel a formátummal (dd/mm/yyyy)

en: Please enter a valid number.
hu_HU: Adjon meg egy érvényes számot.

en: Please enter only digits.
hu_HU: Kérjük, adja csak számok.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
hu_HU: Adjon meg egy értéket kisebb vagy egyenlő {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
hu_HU: Adjon meg egy értéket nagyobb vagy egyenlő {0}.
