CP Contact Form with PayPal - en to ka_GE translation catalogue (17 entries)

en: Email
ka_GE: ელექტრონული ფოსტა

en: Subject
ka_GE: თემა

en: Message
ka_GE: შეტყობინება

en: Please enter the captcha verification code.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ captcha კოდს.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
ka_GE: არასწორი დამცავი კოდი. გთხოვთ ისევ სცადოთ.

en: Please enter the security code
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ უსაფრთხოების კოდი

en: Security Code
ka_GE: უსაფრთხოების კოდი

en: Coupon code
ka_GE: კუპონის კოდი

en: This field is required.
ka_GE: ამ სფეროში აუცილებელია.

en: Please enter a valid email address.
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ელ-ფოსტის მისამართი.

en: Please enter a valid captcha code.
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი დამცავი კოდი.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი თარიღი ამ ფორმატში (mm/dd/yyyy)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი თარიღი ამ ფორმატში (dd/mm/yyyy)

en: Please enter a valid number.
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ნომერი.

en: Please enter only digits.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ მხოლოდ ციფრები.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ ღირებულება ნაკლებია ან ტოლი {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ მნიშვნელობა მეტია ან ტოლია {0}.
