CP Contact Form with PayPal - en to mt_MT translation catalogue (13 entries)

en: Email
mt_MT: Posta elettronika

en: Subject
mt_MT: Suġġett

en: Message
mt_MT: Messaġġ:

en: Please enter the captcha verification code.
mt_MT: Jekk jogħġbok daħħal il-kodiċi verifika captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
mt_MT: Kodiċi captcha żbaljata. Jekk jogħġbok erġa &#39;pprova.

en: Please enter the security code
mt_MT: Jekk jogħġbok daħħal il-kodiċi tas-sigurtà

en: Security Code
mt_MT: Kodiċi tas-Sigurtà

en: Coupon code
mt_MT: Kodiċi tal-kupun

en: This field is required.
mt_MT: Dan il-qasam hija meħtieġa.

en: Please enter a valid email address.
mt_MT: Daħħal indirizz ta &#39;email validu.

en: Please enter a valid captcha code.
mt_MT: Jekk joghgbok ikteb kodiċi captcha valida.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
mt_MT: Jekk joghgbok ikteb id-data valida ma dan il-format (mm/jj/ssss)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
mt_MT: Jekk joghgbok ikteb id-data valida ma dan il-format (jj/xx/ssss)
