CP Contact Form with PayPal - en to nb_NO translation catalogue (17 entries)

en: Email
nb_NO: E-post

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Message
nb_NO: Melding

en: Please enter the captcha verification code.
nb_NO: Vennligst skriv inn captcha bekreftelseskode.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
nb_NO: Feil captcha-kode. Vennligst prøv igjen.

en: Please enter the security code
nb_NO: Vennligst oppgi sikkerhetskoden

en: Security Code
nb_NO: Sikkerhetskode

en: Coupon code
nb_NO: Kupongkode

en: This field is required.
nb_NO: Dette feltet er obligatorisk.

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Skriv inn en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid captcha code.
nb_NO: Skriv inn en gyldig captcha-kode.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
nb_NO: Skriv inn en gyldig dato med dette formatet (mm/dd/åååå)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
nb_NO: Skriv inn en gyldig dato med dette formatet (dd/mm/åååå)

en: Please enter a valid number.
nb_NO: Skriv inn et gyldig nummer.

en: Please enter only digits.
nb_NO: Skriv inn bare tall.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
nb_NO: Skriv inn en verdi som er mindre enn eller lik {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
nb_NO: Skriv inn en verdi som er større enn eller lik {0}.
