CP Contact Form with PayPal - en to sl_SI translation catalogue (17 entries)

en: Email
sl_SI: Elektronska pošta

en: Subject
sl_SI: Predmet

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Please enter the captcha verification code.
sl_SI: Vnesite kodo za preverjanje captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
sl_SI: Nepravilno captcha kodo. Prosimo, poskusite znova.

en: Please enter the security code
sl_SI: Prosimo vnesite varnostno kodo

en: Security Code
sl_SI: Varnostna koda

en: Coupon code
sl_SI: Kupon koda

en: This field is required.
sl_SI: To polje je obvezno.

en: Please enter a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven e-poštni naslov.

en: Please enter a valid captcha code.
sl_SI: Prosimo, vnesite veljaven captcha kodo.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sl_SI: Prosimo, vnesite veljaven datum, s tem formatu (mm/dd/llll)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sl_SI: Prosimo, vnesite veljaven datum, s tem formatu (dd/mm/llll)

en: Please enter a valid number.
sl_SI: Vnesite veljavno številko.

en: Please enter only digits.
sl_SI: Vnesite samo številke.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sl_SI: Vnesite vrednost manjša ali enaka za {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sl_SI: Vnesite vrednost je večja ali enaka do {0}.
